Little Bear

Na novootvorenej 9-jamkovej golfovej akadémii si môžu aj začiatočníci pod vedením skúsených trénerov vyskúšať golfovú hru a zoznámiť sa s golfom a skúsení golfisti si zároveň môžu zdokonaliť krátku hru.

Zaujímavosťou je, že sa dá hrať v dvoch smeroch rozlíšené ako "červená" a "biela" deviatka. Je to jedinečný koncept – prvý a jediný na Slovensku. Ihrisko Little Bear je koncipované ako "polovičné ihrisko" s polovičnými dopadovými zónami pre zdokonalenie krátkej hry.

Súčasťou Little Bear sú tréningové plochy- chipping a putting green.

Hra na Little Bear nie je obmedzená hendikepom, individuálne hrať môžu ísť hráči so základným HCP 54 a nižším.

Záujemca o hru, negolfista, najprv absolvuje výuku s trénerom na tréningových plochách a následne pod vedením trénera môže ísť hrať na 9-jamkovú akadémiu.

NOVINKA 2017: NOČNÝ GOLF na osvetlenej 9-jamkovej golfovej akadémii LITTLE BEAR

Výborná príležitosť pre pracovne vyťažených hráčov golfu a tiež pre partie golfistov zrelaxovať večer po absolvovaní seminárov a konferencií v hoteli Stupka, Golf alebo iných okolitých ubytovacích zariadeniach pri hre golfu. Zaujímavosťou je, že sa dá hrať z dvoch smerov – aj opačne v reverznom smere. Je to jedinečný koncept – prvý a jediný na Slovensku. Je koncipované ako polovičné ihrisko s polovičnými dopadovými zónami pre zdokonalenie krátkej hry. Súčasťou Little Bear sú tréningové plochy: chipping a putting green. Najdlhšia jamka má 269m, PAR 5.

Hra na golfových elektrických a motorových autách nie je na Little Bear možná.

Prevádzková doba:

08:00 - 20:00 (júl, august) - posledný štart možný o 18:00
09:00 - 18:00 (máj, jún, september, október)

Poplatky za hru (9 jamiek):

člen Golfového klubu Tále
Dospelý: 2 EUR
Junior: 1 EUR

nečlen:
Dospelý: 20 EUR
Junior : 10 EUR

Na poplatky za hru na Little Bear sa vzťahuje 50% zľava pre hostí hotela Stupka a Golf a taktiež recipročné zľavy.

Záujemcovia o hru na golfovej akadémii LITTLE BEAR majú možnosť využiť samovybavovací automat v priestoroch recepcie LITTLE BEAR.

Členovia GKT na vybavenie použijú členský preukaz, na ktorý sa im budú služby kumulovať.

Služby:
- elektrické troleje - 10 EUR, KIFFE 15 EUR